ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis grafiky

Na tomto obrázku je znázornená 3D zelená a modrá molekula, ktorá je známa ako C3H8. Model na ilustrácii je vyobrazený v 3D a profesori prírodných vied často používajú takéto modely, aby svojim študentom poskytli realistický a praktický príklad toho, aké sú tie skutočné molekuly. Skutočné molekuly, ako je tá na obrázku, sú mikroskopické, takže jediný spôsob, ako ich vidieť, je pozrieť sa na ne pod mikroskopom. Používajú sa aj modely ako na obrázku, pretože sú jednoduché a pohodlné na predvádzanie. Pri vzdelávaní študentov môže pomôcť, keď môžu takýto model použiť ako učebný nástroj.

Kľúčové slová pre túto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších tématicky podobných grafík.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej grafiky

Chceli by ste použiť túto náhľadovú grafiku o maximálnej veľkosti 600x754 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej spätnej linky na tieto stránky a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.45 MP
600 x 754 pix
IBA PRE WEB
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.