ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis grafiky

Koncept stretnutia dvoch názorovo, alebo na základe iných kritérií odlišných skupín. Rozdielnosť je ilustrovaná dvomi tábormi symbolických figúrok, ktoré sú vzájomne oddelené. Absolútna odlišnosť je naviac vizuálne zdôraznená masívnou trhlinou v symbolickej zemi. Trhlina tak tvorí nekonečnú priepasť, ktorá jednoznačne oddeľuje obe skupiny, bez zdanlivo akejkoľvek možnosti vzájomného kontaktu. Výnimku tvorí iba malý, veľmi úzky výstupok zeme na každej strane priepasti. Práve tento výstupok poskytol lídrom jednotlivých skupín predsa len dostatok priestoru na možné vzájomné stretnutie. Pre zvýraznenie efektu vzájomného kontaktu žiaria lídri farbami, ktoré reprezentujú ich náležitosť ku skupine. Skupina tvorená ružovými figúrkami tvoriacimi jeden tábor stojí na ľavej strane priepasti. Zatiaľ čo figúrky tvoriace druhý tábor sú zobrazené na pravej strane priepasti v modrej farbe. Celá scéna je vykreslená na bielom pozadí s jemným zrkadlením a odrazmi na jednotlivých figúrkach.

Kľúčové slová pre túto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších tématicky podobných grafík.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej grafiky

Chceli by ste použiť túto náhľadovú grafiku o maximálnej veľkosti 600x492 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej spätnej linky na tieto stránky a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.3 MP
600 x 492 pix
IBA PRE WEB
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.