ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis grafiky

Abstraktný koncept ilustrácie grafického ekvalizéra symbolicky podobného displejom požívaním v hudobnom priemysle. Zvlášť elektronickým hudobným zariadeniam používaným na účely monitorovania, či mixovania jednotlivých hudobných stôp a kontroly intenzity vybudenia úrovní zvukového vstupu, alebo výstupu. Symbolický ekvalizér je vykreslený v perspektívnom kolmom pohľade smerujúc zdola nahor. Ekvalizér je zobrazený v typickej farebnej schéme tvorenej zelenou, žltou a červenou farbou. Celá scéna je izolovaná a vykreslená na bielom pozadí, ktoré je tvorené bielymi kubickými útvarmi reprezentujúcimi zvukovo nevybudenú časť jednotlivých stôp grafického ekvalizéra.

Kľúčové slová pre túto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších tématicky podobných grafík.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej grafiky

Chceli by ste použiť túto náhľadovú grafiku o maximálnej veľkosti 600x378 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej spätnej linky na tieto stránky a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.23 MP
600 x 378 pix
IBA PRE WEB
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.