ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis grafiky

Toto je ilustrácia WWW. Tri písmená World Wide Web, ktoré by ste zadali pred napísaním názvu adresy webovej stránky, ktorú chcete prehliadať. Písmená sú veľké, tučné a na pohľad sa zdá, že sú vyrobené z priesvitného ružového skla, pretože cez ne vidíte. 3D písmená sú vykreslené vzpriamene na bielom povrchu s obyčajným bielym pozadím. Pri pohľade pod písmená môžete vidieť náznak svetloružovej žiary z tieňa 3D objektu. Pri bližšom pohľade na štruktúru môžete vidieť, že všetky 3 W majú iný odtieň ružovej farby.

Kľúčové slová pre túto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších tématicky podobných grafík.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej grafiky

Chceli by ste použiť túto náhľadovú grafiku o maximálnej veľkosti 600x414 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej spätnej linky na tieto stránky a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.25 MP
600 x 414 pix
IBA PRE WEB
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.