ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis grafiky

Konceptuálna ilustrácia všeobecného chybového hlásenia, prevažne spájaného s počítačmi a informačnými technológiami ako takými. Chybové hlásenie je reprezentované trojrozmerným anglický textom ERROR, ktorý je vyobrazený, ako čiastočne prepadnutý v masívnej trhline pretínajúcej symbolickú zem. Trhlina tak otvára nekonečnú priepasť, ktorá vizuálne výrazne podtrhuje závažnosť samotného chybového hlásenia. Jednotlivé písmená chybovej správy ERROR, sú tvorené kombináciou červenej a svetlosivej farby. Červená farba tvorí vnútornú časť textu chybovej správy, zatiaľ čo svetlosivá farba tvorí jej okraje. Celá scéna je vykreslená a izolovaná na bielom pozadí.

Kľúčové slová pre túto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších tématicky podobných grafík.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej grafiky

Chceli by ste použiť túto náhľadovú grafiku o maximálnej veľkosti 600x491 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej spätnej linky na tieto stránky a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.29 MP
600 x 491 pix
IBA PRE WEB
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.