ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis grafiky

Abstraktné sférické pozadie pracovnej plochy monitora skladajúce sa z guľovitých útvarov rôznych veľkostí a farebných odtieňov. Útvary z materiálu pripomínajúceho kov evokujú abstraktné bubliny, ktoré vypĺňajú kompletne celú viditeľnú oblasť plochy ilustrácie. Koncept je vykreslený s použitím variabilných odtieňov farebnej schémy pripomínajúcej chrómovú metalízu. Samotný efekt kovového laku je zámerne opticky zvýraznený veľmi intenzívnym zrkadlením sa vzájomne susediacich útvarov na povrchu jednotlivých kovových gúľ.

Kľúčové slová pre túto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších tématicky podobných grafík.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej grafiky

Chceli by ste použiť túto náhľadovú grafiku o maximálnej veľkosti 600x510 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej spätnej linky na tieto stránky a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.31 MP
600 x 510 pix
IBA PRE WEB
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.