ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis grafiky

Myšlienka výukového konceptu predstavujúceho žiakom sedem základných farieb dúhy. Úlohou konceptu je predstaviť jednotlivé farby vizuálnym, intuitívnym a hravým spôsobom s prídavkom správneho hláskovania anglického slova dúha (RAINBOW). Idea obrázku je prezentovaná v podobe symbolického oblúku, ktorý tvorí dúhu skladajúcu sa zo siedmich základných farieb. Červenej, oranžovej, žltej, zelenej, modrej, indiga a fialovej farby. Ilustrácia je vykreslená s miernym diagonálnym náklonnom, kde je dúha aj samotný anglický text potočený v smere zľava doprava. Celá scéna je následne izolovaná na bielom pozadí.

Kľúčové slová pre túto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších tématicky podobných grafík.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej grafiky

Chceli by ste použiť túto náhľadovú grafiku o maximálnej veľkosti 600x378 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej spätnej linky na tieto stránky a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.23 MP
600 x 378 pix
IBA PRE WEB
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.