ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis grafiky

Čo si všimnete, čo najviac vyniká na tejto ilustrácii, je ružový dom, ktorý sa nachádza v prednom rade niekoľkých obyčajných šedých domov, ktoré ho obklopujú. Tento ružový dom je zameraný na základňu ružovými štvorcami, ktoré obklopujú jeho základňu. Každý z okolitých domov je v radoch a rad sivých domov pokračuje za jediným ružovým cieleným domom. Okolo jediného ružového domu a sivých domov nie je nič iné; len jednoduché, ale obyčajné biele pozadie. Všetky domy majú otvorené priestory pre jeden vchod a dve okná; jeden na každej strane dverí.

Kľúčové slová pre túto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších tématicky podobných grafík.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej grafiky

Chceli by ste použiť túto náhľadovú grafiku o maximálnej veľkosti 600x397 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej spätnej linky na tieto stránky a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.24 MP
600 x 397 pix
IBA PRE WEB
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.