ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografia

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis fotografie

Vysielače sa používajú na to, aby ľudia mohli počúvať rádio, sledovať televíziu alebo sa pripojiť k digitálnym sieťam. Väčšina z nich je podobná, podobne ako tá, ktorú vidíte na obrázku. Farby sa líšia; niektoré vysielače sú čierne alebo sivé, zatiaľ čo iné sú ako na obrázku; biela a červená. Biele a červené vysielače sú natreté výraznou farbou, takže sú dobre viditeľné z veľkej diaľky. Sú to v podstate vysoké veže a niektoré z nich sú kratšie ako iné a niektoré sú užšie, zatiaľ čo iné sú širšie. Typ vysielača, ktorý je inštalovaný v určitých oblastiach kontinentu, závisí od konzistencie použitia alebo potreby. Vysielacie alebo rádiové vysielače sú často umiestnené na mieste alebo blízko miesta vysielacej stanice, takže akákoľvek správa, ktorá sa vysiela, sa tak úspešne vykoná s presným signálom. Na každom vysielacom vysielači je oblasť, kde sa nachádza modulátor, oscilátor a zvukový procesor, a to je to, čo je známe ako budič. Zosilňovač, ktorý je známy ako budič, inžinieri, ktorí ho vyrábajú, často nazývajú vysielač. Vstup, ktorý vykonáva vysielací vysielač, sa nazýva výstupný výkon vysielača (TPO). Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že rozhlasové stanice nie sú hodnotené podľa toho, aký typ TPO používajú. Dôležitosť kvality vysielacieho signálu určuje anténa. Pokiaľ ide o veľké vysielacie stanice pre VHF a UHF, výkon sa využíva asi na 20 % na efektívny vyžarovaný výkon (ERP). Vysielače často vyžadujú vysoké napätie v závislosti od oblasti, v ktorej sa používajú.

O mne
Kľúčové slová pre túto fotografiu
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších fotografií, ktorých popis obsahuje hladaný text.
Fotovýbava použitá na odfotografovanie tejto fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektív: Zuiko Digital 40-150mm/3.5-4.5

Filter: Sigma Wide Circular Polarizing Filter 58mm

Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej fotografie

Chceli by ste použiť túto náhľadovú fotografiu o maximálnej veľkosti 600x839 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej (klikateľnej) spätnej linky na tieto stránky (jareso.sk), niekde v rámci vašich stránok a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.5 MP
600 x 839 pix
IBA PRE WEB
Nákup & Stiahnutie

Nestačí vám rozlíšenie ktoré je dostupné zdarma? Chceli by ste si prezrieť túto fotografiu vo vyššom rozlíšení? Kúpiť a okamžite si ju stiahnuť? Nie je nič jednoduchšie. Stačí stlačiť toto tlačidlo ktoré vás okamžite prenesie do náhľadovej sekcie tejto fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registrácii v mikrofotobanke Dreamstime si dokonca môžete túto fotografiu nezáväzne prezrieť aj vo vysokom rozlíšení a stiahnuť si bezplatne jej kompozičný náhľad. Ľahko sa tak pred definitívnym rozhodnutím o nákupe, dopredu uistíte o vhodnosti tejto fotografie pre váš projekt.


Dostupné rozmery
Extra malý
0.18 MP
367 x 480 pix
Malý
0.49 MP
611 x 800 pix
Stredný
3 MP
1513 x 1981 pix
Veľký
6.88 MP
2292 x 3000 pix
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.