ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografia

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis fotografie

Veľmi zriedkavý pohľad na Oravský hrad počas hlbokej noci. Oravský hrad sa nachádza na vysokej skale nad riekou Orava v mestečku Oravský Podzámok na Slovensku. Tento hrad bol založený v 13. storočí, ako opevnenie na ceste v smere do Poľska a čoskoro sa stal centrom Oravského regiónu. Najvyšší a najstarší objekt hradu je táto románska citadela. Ďalšie časti hradu pochádzajú zo 17. storočia. Hrad bol rekonštruovaný v prvej polovici 20. storočia a teraz je deklarovaný ako národná kultúrna pamiatka. Na Oravskom hrade je možné vidieť mnoho zaujímavostí, predovšetkým múzeum, nočné prehliadky, festivaly a mnoho ďalšieho. Tento hrad je tiež obľúbeným miestom pre nakrúcanie rozprávok, ale aj hororov. Mnoho scén zo svetoznámeho kultového hororu Nosferatu (1922) bolo natočených práve na Oravskom hrade. Pokiaľ budete v blízkosti Oravského Podzámku nezabudnite navštíviť aj Oravský hrad, pretože tento hrad rozhodne stojí za návštevu.

O mne
Kľúčové slová pre túto fotografiu
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších fotografií, ktorých popis obsahuje hladaný text.
Fotovýbava použitá na odfotografovanie tejto fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektív: Zuiko Digital 40-150mm/3.5-4.5

Statív: Velbon CX 540

Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej fotografie

Chceli by ste použiť túto náhľadovú fotografiu o maximálnej veľkosti 600x519 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej (klikateľnej) spätnej linky na tieto stránky (jareso.sk), niekde v rámci vašich stránok a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.31 MP
600 x 519 pix
IBA PRE WEB
Nákup & Stiahnutie

Nestačí vám rozlíšenie ktoré je dostupné zdarma? Chceli by ste si prezrieť túto fotografiu vo vyššom rozlíšení? Kúpiť a okamžite si ju stiahnuť? Nie je nič jednoduchšie. Stačí stlačiť toto tlačidlo ktoré vás okamžite prenesie do náhľadovej sekcie tejto fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registrácii v mikrofotobanke Dreamstime si dokonca môžete túto fotografiu nezáväzne prezrieť aj vo vysokom rozlíšení a stiahnuť si bezplatne jej kompozičný náhľad. Ľahko sa tak pred definitívnym rozhodnutím o nákupe, dopredu uistíte o vhodnosti tejto fotografie pre váš projekt.


Dostupné rozmery
Extra malý
0.18 MP
480 x 372 pix
Malý
0.5 MP
800 x 620 pix
Stredný
3 MP
1966 x 1525 pix
Veľký
5.93 MP
2765 x 2144 pix
Maximum
11.86 MP
3910 x 3032 pix
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.