ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografia

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis fotografie

Pohľad na pobrežie a dve malé loďky na severnom brehu Liptovskej Mary len niekoľko kilometrov severozápadne od mesta Liptovský Mikuláš. Loďky sú už čiastočne vytiahnuté na brehu a pokojne sa zrkadlia na hladine. V pozadí je možné vidieť do diaľky tiahnúcu sa zeleň, predovšetkým kríky a drobné porasty. Táto oblasť sa nachádza v scenérii Západných Tatier a Chočských vrchov na strednom Liptove. Vodná nádrž Liptovská Mara sa stáva čoraz častejšou rekreačnou destináciu pre našich aj zahraničných turistov. Možnosti rekreačného využitia v oblasti okolo Liptovskej Mary značne rozširuje aj množstvo chát, rodinných penziónov, reštaurácií, či hotelov. V blízkosti Liptovskej Mary sú tiež dostupné termálne kúpaliská a akvapark.

O mne
Kľúčové slová pre túto fotografiu
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších fotografií, ktorých popis obsahuje hladaný text.
Fotovýbava použitá na odfotografovanie tejto fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektív: Zuiko Digital 14-45mm/3.5-5.6

Slnečná clona: LH-61

Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej fotografie

Chceli by ste použiť túto náhľadovú fotografiu o maximálnej veľkosti 600x519 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej (klikateľnej) spätnej linky na tieto stránky (jareso.sk), niekde v rámci vašich stránok a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.31 MP
600 x 519 pix
IBA PRE WEB
Nákup & Stiahnutie

Nestačí vám rozlíšenie ktoré je dostupné zdarma? Chceli by ste si prezrieť túto fotografiu vo vyššom rozlíšení? Kúpiť a okamžite si ju stiahnuť? Nie je nič jednoduchšie. Stačí stlačiť toto tlačidlo ktoré vás okamžite prenesie do náhľadovej sekcie tejto fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registrácii v mikrofotobanke Dreamstime si dokonca môžete túto fotografiu nezáväzne prezrieť aj vo vysokom rozlíšení a stiahnuť si bezplatne jej kompozičný náhľad. Ľahko sa tak pred definitívnym rozhodnutím o nákupe, dopredu uistíte o vhodnosti tejto fotografie pre váš projekt.


Dostupné rozmery
Extra malý
0.18 MP
480 x 372 pix
Malý
0.5 MP
800 x 619 pix
Stredný
3 MP
1968 x 1524 pix
Veľký
7.74 MP
3162 x 2448 pix
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.