ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografia

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis fotografie

Pohľad na pokojnú hladinu Liptovskej Mary po daždi s pobrežím v diaľke. V ľavej časti fotografie je možné vidieť ukotvený malý biely hausbót. Táto fotografia bola odfotografovaná pri severozápadnom brehu Liptovskej Mary, blízko obce Liptovský Trnovec, ktorá sa nachádza len niekoľko kilometrov od mesta Liptovský Mikuláš. V pozadí je možné vidieť do diaľky sa tiahnúce pobrežie so stromami hrajúcimi farbami jesene. V diaľke sa v smere zľava doprava týčia kopce pomenované, Pravnáč, Lomné (Lômy), skalné bralo Čerenová tvorené stolovou skalou, úplne vpravo je viditeľná Prosiecka dolina. Vodná nádrž Liptovská Mara a aj obec Liptovský Trnovec sa stáva čoraz častejšou rekreačnou destináciu pre našich aj zahraničných turistov. Možnosti rekreačného využitia v tejto oblasti rozširuje množstvo chát, rodinných penziónov, reštaurácií, či blízky autokemping. Neďaleko obce Liptovský Trnovec je dostupný rozsiahly akvapark s ubytovaním a mnohými atrakciami.

O mne
Kľúčové slová pre túto fotografiu
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších fotografií, ktorých popis obsahuje hladaný text.
Fotovýbava použitá na odfotografovanie tejto fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektív: Zuiko Digital 14-45mm/3.5-5.6

Filter: Sigma Wide Circular Polarizing Filter 58mm

Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej fotografie

Chceli by ste použiť túto náhľadovú fotografiu o maximálnej veľkosti 600x330 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej (klikateľnej) spätnej linky na tieto stránky (jareso.sk), niekde v rámci vašich stránok a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.2 MP
600 x 330 pix
IBA PRE WEB
Nákup & Stiahnutie

Nestačí vám rozlíšenie ktoré je dostupné zdarma? Chceli by ste si prezrieť túto fotografiu vo vyššom rozlíšení? Kúpiť a okamžite si ju stiahnuť? Nie je nič jednoduchšie. Stačí stlačiť toto tlačidlo ktoré vás okamžite prenesie do náhľadovej sekcie tejto fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registrácii v mikrofotobanke Dreamstime si dokonca môžete túto fotografiu nezáväzne prezrieť aj vo vysokom rozlíšení a stiahnuť si bezplatne jej kompozičný náhľad. Ľahko sa tak pred definitívnym rozhodnutím o nákupe, dopredu uistíte o vhodnosti tejto fotografie pre váš projekt.


Dostupné rozmery
Extra malý
0.11 MP
480 x 221 pix
Malý
0.29 MP
800 x 368 pix
Stredný
4.9 MP
3264 x 1500 pix
Maximum
4.9 MP
3264 x 1500 pix
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2024 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.