ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Grafika

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis grafiky

Abstraktný koncept miešania CMYK farieb používaný v analógových aj digitálnych zobrazovacích zariadeniach. Ilustrácia je reprezentovaná štyrmi kockami z farebného skla odpovedajúceho jednotlivým farbám. Na bočnej strane každej kocky žiari začiatočné písmeno anglického slova predstavujúceho konkrétnu zložku obrazu. Písmeno C pochádza z anglického slova Cyan reprezentujúceho modrú farebnú zložku. Písmeno M, Magenta reprezentuje fialovú farebnú zložku a písmeno Y, Yellow reprezentuje žltú farebnú zložku. Písmeno K, Key reprezentuje kľúč. Ilustrácia je vykreslená na bielom pozadí.

Kľúčové slová pre túto grafiku
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších tématicky podobných grafík.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej grafiky

Chceli by ste použiť túto náhľadovú grafiku o maximálnej veľkosti 600x510 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej spätnej linky na tieto stránky a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.31 MP
600 x 510 pix
IBA PRE WEB
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2019 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE - YEGON
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.