ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografia

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis fotografie

Panoramatický pohľad na prameň s minerálnou teplou vodou nazývaný Medokýš, ktorý sa nachádza v obci Kalameny, blízko Bešeňovej na severe Slovenska. Voda z tejto významnej prírodnej pamiatky je uhličitanovo-sulfátového typu (Ca-Mg-HCO3-SO4) a všeobecne sa verí, že má veľmi priaznivé liečivé účinky na ľudský organizmus. Preto je prameň v Kalamenoch extrémne populárnou destináciou pre turistov zo Slovenska, ale aj z okolitých krajín. Návštevníci sa veľmi radi chodia ku prameňu Medokýš kúpať a to počas všetkých ročných období. Voda pri zdroji prameňa je príjemne horúca a preto tento prameň nikdy nezamŕza. Ani počas tých najtuhších mrazov.

O mne
Kľúčové slová pre túto fotografiu
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších fotografií, ktorých popis obsahuje hladaný text.
Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej fotografie

Chceli by ste použiť túto náhľadovú fotografiu o maximálnej veľkosti 600x419 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej (klikateľnej) spätnej linky na tieto stránky (jareso.sk), niekde v rámci vašich stránok a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.25 MP
600 x 419 pix
IBA PRE WEB
Nákup & Stiahnutie

Nestačí vám rozlíšenie ktoré je dostupné zdarma? Chceli by ste si prezrieť túto fotografiu vo vyššom rozlíšení? Kúpiť a okamžite si ju stiahnuť? Nie je nič jednoduchšie. Stačí stlačiť toto tlačidlo ktoré vás okamžite prenesie do náhľadovej sekcie tejto fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registrácii v mikrofotobanke Dreamstime si dokonca môžete túto fotografiu nezáväzne prezrieť aj vo vysokom rozlíšení a stiahnuť si bezplatne jej kompozičný náhľad. Ľahko sa tak pred definitívnym rozhodnutím o nákupe, dopredu uistíte o vhodnosti tejto fotografie pre váš projekt.


Dostupné rozmery
Extra malý
0.14 MP
480 x 292 pix
Malý
0.39 MP
800 x 487 pix
Stredný
3 MP
2220 x 1350 pix
Veľký
6.58 MP
3288 x 2000 pix
Maximum
13.15 MP
4650 x 2828 pix
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2016 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE - YEGON
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.