ONLINE PORTFÓLIO & OSOBNÁ WEB STRÁNKA

Vitajte! & Vďaka za návštevu! ;-)

Slovenčina Český jazyk English

Royalty-Free Stock Fotografia

Autorské práva: © JARESO (Boris Jaroščák) | www.jareso.sk

Popis fotografie

Letný pohľad na masívne steny fortifikácií a obrané veže hradu Strečno na majestátnom skalnom brale počas neskorých večerných hodín pred západom slnka. Hrad Strečno je zrúcanina gotického hradu, ktorá sa nachádza v blízkosti mesta Žilina na severnom Slovensku. Tento hrad je právom považovaný za jednu z najzaujímavejších hradných zrúcanín. Tento prastarý hrad bol zničený v 17. storočí počas bojov a odvtedy ležal v troskách. Avšak, našťastie prešiel v 20. storočí intenzívnou renováciu a historickou záchranou, keď je väčšie časti boli archeologicky zakonzervované. Hrad je teraz otvorený pre verejnosť ako múzeum pod šírym nebom. Turisti tu môžu vidieť mnoho atrakcií vrátane krytého múzea v zastrešenej časti, niekedy sa na hrade Strečno odohrávajú rozprávkové dni pre deti, rôzne umelecké výstavy, festivaly a omnoho viac. Tento hrad je tiež obľúbeným miestom pre nakrúcanie historických filmov. Pohľady na exteriéry tohto hradu sú obsiahnuté v scénach dobrodružného fantasy filmu Dračie srdce (originálny názov: Dragonheart) z roku 1996. Zrúcanina hradu Strečno je deklarovaná ako národná kultúrna pamiatka Slovenskej republiky a rozhodne stojí za návštevu.

O mne
Kľúčové slová pre túto fotografiu
TIP:
Kliknutím na jednotlivé kľúčové slová alebo slovné spojenia môžete spustiť vyhľadávanie ďalších fotografií, ktorých popis obsahuje hladaný text.
Fotovýbava použitá na odfotografovanie tejto fotografie

Fotoaparát: Olympus E-500

Objektív: Zuiko Digital 40-150mm/3.5-4.5

Slnečná clona: LH-61D

Informácie o možnom voľnom použití tejto náhľadovej fotografie

Chceli by ste použiť túto náhľadovú fotografiu o maximálnej veľkosti 600x504 pixelov na vašich web stránkach a on-line projektoch úplne zadarmo? Môžete tak urobiť bez akýchkoľvek obáv a úplne legálne. Jedinou nutnosťou je uvedenie aktívnej (klikateľnej) spätnej linky na tieto stránky (jareso.sk), niekde v rámci vašich stránok a dodržiavanie autorského zákona v plnom rozsahu.

Dostupné rozmery
Tento náhľad
0.3 MP
600 x 504 pix
IBA PRE WEB
Nákup & Stiahnutie

Nestačí vám rozlíšenie ktoré je dostupné zdarma? Chceli by ste si prezrieť túto fotografiu vo vyššom rozlíšení? Kúpiť a okamžite si ju stiahnuť? Nie je nič jednoduchšie. Stačí stlačiť toto tlačidlo ktoré vás okamžite prenesie do náhľadovej sekcie tejto fotografie v mikrofotobanke Dreamstime. Po registrácii v mikrofotobanke Dreamstime si dokonca môžete túto fotografiu nezáväzne prezrieť aj vo vysokom rozlíšení a stiahnuť si bezplatne jej kompozičný náhľad. Ľahko sa tak pred definitívnym rozhodnutím o nákupe, dopredu uistíte o vhodnosti tejto fotografie pre váš projekt.


Dostupné rozmery
Extra malý
0.17 MP
480 x 360 pix
Malý
0.48 MP
800 x 600 pix
Stredný
4.32 MP
2400 x 1800 pix
Maximum
8.64 MP
3394 x 2546 pix
MOJE PROFILY NA
WEBSITE DEVELOPER
..:: JARESO ::..
© 2005-2016 | Všetky práva vyhradené.
© Copyright: JARESO / (BORIS JAROSCAK) | JARESO ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti JARESO s.r.o. | Web beží na serveroch: WEBGLOBE - YEGON
Všetky ostatné ochranné známky, logá a autorské práva sú majetkom príslušných vlastníkov.